Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2583

Счупен връх на дърдо

Начало
20.11.2023
ID:
2583

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Георги Георгиев

Място/адрес: Dobrich, Sv.Sv.Kiril i Metodiy St 30, ent. Б, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Счупен връх на дърво с опатност да падне върху миновачи. По тротуара движението е интезивно . Под счупения клон няма други клони, които да му попречат да падне.


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Георгиев

Оценка: 5 от 1 потребител