Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2585

Паднали клони

Начало
20.11.2023
ID:
2585

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Михаела

Място/адрес: 29 Климент Охридски

Описание: Здравейте, По ул. "Кл.Охридски" също има паднали клони и начупени, които са готови да паднат от дърветата. За да не стане някоя беля моля, вземете отношение за премахването им.


Статус: Приключен
Подаден от: Михаела

Оценка: 0 от 0 потребител