Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2586

Паднало дърво на заведение за бързо хранене

Начало
20.11.2023
ID:
2586

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: Ул.Независимост 1

Описание: Здравейте, от два дни имаме подаден сигнал на 112, както и лично към общината за паднало дърво над заведението ни за бързо хранене, дюнер Елитът. Дървото застрашава преминаващите, а заведението е затворено, защото е точно пред входа


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител