Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2591

Опасно дърво

Начало
21.11.2023
ID:
2591

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Иван Илиев

Място/адрес: ж.к. Балик 59Б, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Дървото е изсъхнало и когато имаше буря скърцаше, кората му е оглозгана от птиците и насекоми. Опасявам се че ще падне върху някой пешеходец или автомобил.


Статус: Приключен
Подаден от: Иван Илиев

Оценка: 1 от 1 потребител