Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2592

Паднало дърво

Начало
21.11.2023
ID:
2592

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Димитър Цанев

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 38А, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Паднало дърво върху тротоара и част от улицата в кв. Добротица


Статус: Приключен
Подаден от: Димитър Цанев

Оценка: 0 от 0 потребител