Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2593

Опасен , надвиснал клон на липа

Начало
21.11.2023
ID:
2593

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Даниела Андреева

Място/адрес: ж.к. Балик 22Б, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: След бурните пориви на вятъра в Събота вечер, голям клон от липата зад жилищен блок номер 22 е надвиснал опасно над пътното платно.


Статус: Приключен
Подаден от: Даниела Андреева

Оценка: 0 от 0 потребител