Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2598

ПРОПАДНАЛ ПЪТ ВСЛЕДСТВИЕ НА РЕМОНТНИ ДЕЙНОСТИ ПО КАНАЛИЗАЦИЯ

Начало
22.11.2023
ID:
2598

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Брацигово“ 12, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Цялата улица "Брацигово" , включително връзката й с бул."Трети март", е в няколко огромни пропадания вследствие на извършени ремонтни дейности по ВиК, както и поради преминаването на тежки строителни машини за строежа до комплекс "Русалка". Ако не се предприемат действия по укрепване, пропаданията ще предизвикат още по-големи щети на канализацията, а няма защо да споменавам, че и върху автомобилите на живущите, които никак не са малко.


Статус: В процес

Присъединени: 0