Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 26

Сигнал №26

Начало
09.09.2016
ID:
26

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Път III“ 22, 9305 Добрич, България

Описание: УВАЖАЕМИ Г-Н ЙОРДАНОВ , По този път минават не само живущите на улицата минават ли микробуси посока зала „Добротица“. Всеки ден има движение, а пътят е в ужасно състояние. Хората, колкото и да внимават с дупките няма как да ги избегнат. Моля да се предприемат някакви мерки.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител