Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2600

Занемарена детска плащадка

Начало
22.11.2023
ID:
2600

Опасна детска площадка

Подаден от: Desislava Moskova

Място/адрес: бул. „Русия“ 51, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: Здравейте, зад Храм Свети Климент Охридски има изградено игрище за футбол, баскетбол, както и лостове за тренировка. Съоръженията са в лошо състояние - под лостовете не е поставена никаква настилка, в резултат на което се образуват локви и кал. Ръждясали са, което прави употребата им трудна и опасна. Мястото е доста посещавано, понеже наблизо са училище Климент Охридски и Леонардо да Винчи, а и има много живущи в непосредствена близост. Мисля, че е редно под лостовете за тренировка да се постави гумирана настилка, която да предотвратява евентуални травми. Надявам се, че ще вземете в предвид предложението ми !


Статус: В процес
Подаден от: Desislava Moskova

Присъединени: 0