Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2607

Паднало дърво

Начало
23.11.2023
ID:
2607

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Мирена

Място/адрес: Ул. Цар Симеон 52 вх.Б

Описание: Вследствие разразилата се буря преди няколко дни на ул. Цар Симеон 52, пред вх. Б има паднало дърво/клон от дърво (бор), което следва да бъде премахнато, тъй като пречи за паркирането на автомобилите.


Статус: Приключен
Подаден от: Мирена

Оценка: 0 от 0 потребител