Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2608

жалба

Начало
23.11.2023
ID:
2608

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: БОРЯНА ИЛЧЕВА

Място/адрес: ДОБРИЧ ул.Господин Желязков №23

Описание: След ремонтни дейности извършени по повод "воден цикъл" на ул.Г.Желязков има много пропаднали участъци и дупки.На 20.11.2023 след лошите метеорологични условия,пропадна голям участък от улицата пред домовете ни-№23 и №3а.Подадох сигнал на 112,като участъка беше ограден със сигнална лента и беше насипан чакъл на това място.До днешна дата този участък не е оправен,намалиха от ремонтната фирма сигналното ограждение на пътя,но е опасно да се минава както от коли ,така и от хора.Цялата улица е в ужасно състояние,има много участъци ,които са пропаднали и трябва много да се внимава при движение по нея. Моля, за Вашето съдействие за адекватен ремонт на улицата.


Статус: В процес
Подаден от: БОРЯНА ИЛЧЕВА

Присъединени: 0