Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2609

жалба

Начало
23.11.2023
ID:
2609

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: БОРЯНА ИЛЧЕВА

Място/адрес: ДОБРИЧ ул.Господин Желязков №23

Описание: След ремонтни дейности по проект"воден цикъл в кв.Рилци" ул.Г.Желязков е с много дупки.На 20.11.2023 след лошите метереологични условия пропадна пътя пред дома ми и този на съседите-№23 и 3А , до такава степен , че кола не може да премине и дори една кола пропадна в огромната дупка.Сигнализирах за случилото се на тел.112.Това , което беше извършено е да се постави сигнална лента и да се насипе чакъл.Но пътят пак не е проходим за коли и сигналната лента /за да не минават коли/ не е махната и до днес. Цялата улица е в ужасно състояние и е опасно да се върви или кара кола по нея. Моля,за Вашето съдействие и адекватен ремонт на улицата.


Статус: В процес
Подаден от: БОРЯНА ИЛЧЕВА

Присъединени: 0