Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2624

пътя на ул. Войнишка е много лош

Начало
26.11.2023
ID:
2624

Улична дупка

Подаден от: Александр

Място/адрес: Войнишка, 25

Описание: Всеки ден десетки родители ходят с кола до детската градина и това е като рали писта.


Статус: Приключен
Подаден от: Александр

Оценка: 0 от 0 потребител