Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2626

Опасност!

Начало
26.11.2023
ID:
2626

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Анна Маринова

Място/адрес: ул. Панайот Хитов 27

Описание: Здравейте! На ул. Панайот Хитов 27 отсреща в двора на болницата има дърво, което е наклонено със счупен голям клон и всеки момент ще падне точно върху къщата ни. Дървото се намира точно до оградата на болницата където минават пешеходци , автомобили и линейки !


Статус: Приключен
Подаден от: Анна Маринова

Оценка: 0 от 0 потребител