Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2627

Паднал клон върху кабел от уличното осветление

Начало
26.11.2023
ID:
2627

Опасни висящи кабели

Подаден от: Йордан Йорданов

Място/адрес: Ул. Кирил и Методий 55 вх.Д

Описание: Счупен голям клон, който виси на кабел от уличното осветление, трябва спешно да се отреже поради опасност от скъсване на кабела. Клона беше затворил ул. Панайот Хитов, успяхме да го изместим да освободим движението, но има опасност за хората.


Статус: Приключен
Подаден от: Йордан Йорданов

Оценка: 5 от 1 потребител