Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2629

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2629

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Йордан Йовков“ 21, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, Искам да съобщя за авария на ул. Йордан Йовков 8а. Едно дърво е паднало върху кофите за боклук, съпроводено от сринати кабели, които представляват опасност за преминаването на хора и коли. Моля, предприемете необходимите мерки за решаване на проблема. Благодаря ви.


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител