Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 263

Сигнал №263

Начало
18.08.2017
ID:
263

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ж.К. Дружба III 35V, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Здравейте! Едната страница на къщичката(която е част от катерушка )е счупена леко.Можем да я заковем,но ще стои грозно.Отказахме се да я ремонтираме сами. Пазим я ,за да не се дочупи и да не се подменя цялата.


Статус: В процес

Присъединени: 0