Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2632

Изкоренено дърво в двора на Средно училище,,Св. Климент Охридски'' гр. Добрич

Начало
27.11.2023
ID:
2632

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Наталия Стефанова

Място/адрес: бул. „Русия“ 2, 9300 Русия 3,4, Добрич, България

Описание: В следствие на мокрия сняг и вятъра, едно от дърветата в двора на училището е изкоренено. Необходимо е да бъде премахнато своевременно, докато не е възстановен учебния процес.


Статус: Приключен
Подаден от: Наталия Стефанова

Оценка: 0 от 0 потребител