Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2636

Непроходима улица

Начало
27.11.2023
ID:
2636

Подаден от: Евгени Георгиев

Място/адрес: ул. „Княз Александър Батенберг“ 66a, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: След полагане на тръби за канализация, улицата е почти непроходима. Само за няколко седмици, в резултат на пропадане, се образуваха огромни ями. До няколко дни улицата ще бъде съвсем непроходима за автомобили.


Статус: В процес
Подаден от: Евгени Георгиев

Присъединени: 0