Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2637

Паднало дърво

Начало
27.11.2023
ID:
2637

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Иво Христов Войчев

Място/адрес: Добрич, жк. Добротица, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Паднали три основни клона от плодно дърво (ябълка), намираща се в двора на ЦКОДУХЗ - Добрич в посока улицата, подпиращи се в оградата и кабели, вероятно за телевизия или интернет.


Статус: Приключен
Подаден от: Иво Христов Войчев

Оценка: 4 от 1 потребител