Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2638

Паднало дърво на тротоар

Начало
27.11.2023
ID:
2638

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Кяшиф

Място/адрес: Бул. Трети март, бл.16, вх.В, ап.15

Описание: Паднало дърво на тротоара, на бул трети март, блок 16, до кръговото за изида За да заобиколят дървото пешеходците са принудени да излизат на пътя срещу движението, което създава риск за пешеходците Падналите дървета са 2..


Статус: В процес
Подаден от: Кяшиф

Присъединени: 0