Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2641

непроходим тротоар

Начало
27.11.2023
ID:
2641

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: гр.Добрич, ул.Васил Левски №4

Описание: По тротоара има прекършени големи клони от дърветата, вследствие от обилния снеговалеж и ураганен вятър в нощта на 25.11.2023.Поради тази причина пешеходците няма къде да вървят.Моля да бъдат разчистени!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител