Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2649

Улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2649

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Павлина Димитрова

Място/адрес: Ул.Дора Габе

Описание: Здравейте ,вече втора седмица по улица Дора Габе нямаме улично осветление,моля да го погледнете .Вечер е жасно тъмно всички знаем какви проблеми могат да станат ако някой падне или недай си боже по лошо.Имаме и нужда от орязване на клоните на дърветата,все пак се паркират коли отдолу.


Статус: Приключен
Подаден от: Павлина Димитрова

Оценка: 0 от 0 потребител