Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2650

Паднало дърво

Начало
28.11.2023
ID:
2650

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Теодора Димова

Място/адрес: град Добрич ул." Даскал Д. Попов" 2

Описание: В неделя , под въздействието на бурния вятър се е пречупило и е паднало дърво пред кооперацията на ул."Даскал Д. Попов" 2. Дървото е в непосредствена близост до входа на ЦДГ 10 "Слънчице".


Статус: Приключен
Подаден от: Теодора Димова

Оценка: 0 от 0 потребител