Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2654

Липсващо улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2654

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Елка Славова

Място/адрес: Добрич ул.Боровина

Описание: Получих отговор, че уличното осветление е възстановено,но с разочарование констатирах, че не е! Какъв беше смисъла да ми отговаряте?!?


Статус: Приключен
Подаден от: Елка Славова

Оценка: 1 от 1 потребител