Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2656

Улица на европейски град

Начало
28.11.2023
ID:
2656

Улична дупка

Подаден от: Ясим Узун

Място/адрес: ж.к. Строител 57, 9303 ж.к. Строител, Добрич, България

Описание: Улица за ремонт, зимно време не се почиства съответно камионите не обслужват кофите със смет, редовно се изкопава от ВиК и газови компании но не се ремонтира, цялата е във дупки и камъни! Ползва се от половин квартал, но таксиметрови автомобили отказват да минават през тази улица! А зимно време е тотален ужас!


Статус: Приключен
Подаден от: Ясим Узун

Оценка: 1 от 1 потребител