Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2658

Почистване

Начало
28.11.2023
ID:
2658

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Стоян

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 3Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Да се вземат мерки незабавно , за изчистване от паднали клони и да се изчисти улицата от боклуци и листа ! ЗА КАКВО СЕ ПЛАЩА НА ТЕЗИ ФИРМИ ИЗПЪЛНИТЕ ЗА ПОЧИСТВАНЕ ! да не говорим за лед и сняг никой не е минавал .. а бурята беше преди 10 дена


Статус: Приключен
Подаден от: Стоян

Оценка: 1 от 1 потребител