Сигнали в Добрич днес

В процес 1049 Приключени 1601

Сигнал № 266

Сигнал №266

Начало
28.08.2017
ID:
266

Повредена/липсваща табела

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 2Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Паднала табела на стълбите на подлез от посока Стара къща към Градски парк св.Георги. Табелата е паднала върху стълбите на подлез. Снимката е направена от 12 год.ми дъщеря, моля да покажем, че имаме решение за нередностите, за които сигналират нашите деца. Благодаря предварително!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител