Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2662

Паднало дърво

Начало
29.11.2023
ID:
2662

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул.Оп.Димитър Ковачев бл.19 вх.А

Описание: Здравейте! На ул. "Оп.Димитър Ковечев" бл.19 пред вход А в градинката има изкоренено дърво, което е паднало и се подпряло на асмата пред входа.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител