Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2664

Липса на осветление в градски парк

Начало
29.11.2023
ID:
2664

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Янка

Място/адрес: HR4J+P2 Добрич, България

Описание: Осветлението в градски парк Свети Георги в частта му около езерото след ресторант Лебед не работи от миналата седмица /24.11.2023г/.


Статус: Приключен
Подаден от: Янка

Оценка: 1 от 1 потребител