Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2666

Счупени клони

Начало
29.11.2023
ID:
2666

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Петър Василев

Място/адрес: Град Добрич,жк.Балик,бл28,вх.А

Описание: Добър ден,става въпрос за счупени клони на дърво пред жилищен блок.Касае се клон който все още е на дървото и се люлее от вятъра.Дървото е в непосредствена близост до входа на блока и пътеката за преминаване.Благодаря и лек ден.


Статус: Приключен
Подаден от: Петър Василев

Оценка: 4 от 1 потребител