Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2668

Скъсан кабел на улично осветление

Начало
29.11.2023
ID:
2668

Опасни висящи кабели

Подаден от: константин костадинов

Място/адрес: ул. „Път III“ 60, 9305 Гаази Баба, Добрич, България

Описание: Кабелът е оголен и е паднал с цяла дължина в двора ни. Ток по него в момента няма, но ако вечерта се включи осветлението може да стане нещо опасно.


Статус: Приключен
Подаден от: константин костадинов

Оценка: 5 от 1 потребител