Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 267

Сигнал №267

Начало
28.08.2017
ID:
267

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 53, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Вече втори месец ресторант "Чифлика" тормози всяка вечер със силната си музика целия квартал. В някои от дните има и тържества в следобедните часове. Не е възможно човек да си почине. Музиката продължава дори след 24 часа'. Направете нещо, моля!


Статус: В процес

Присъединени: 0