Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2671

Опасност от злополука

Начало
30.11.2023
ID:
2671

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Добринка Добрева

Място/адрес: ул. „Никола Петков“ 15, 9300 Св. Георги, Добрич, България

Описание: Здравейте! На паркинга на зооцентърът, който е срещу подстанцията има дърво което се държи на тези около него. В случай на силен вятър има опастност да падне на пътното платно или на паркинга. Моля, ако е възможно поне да бъде съборено на земята за да се избегне злополука. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Добринка Добрева

Оценка: 0 от 0 потребител