Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2673

Паднали клони

Начало
30.11.2023
ID:
2673

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Атанас Драгомиров Капитанов

Място/адрес: Ул. "Полк. Дрангов" 1 (срещу магазин "Солаков"

Описание: Изпадали клони от бурята.


Статус: Приключен
Подаден от: Атанас Драгомиров Капитанов

Оценка: 5 от 1 потребител