Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2675

Паднал клон

Начало
30.11.2023
ID:
2675

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Гергана Алексиева

Място/адрес: Зад пощата - срещу магазин “Солаков”

Описание: От 4 дни срещу магазин за промишлени стоки “Солаков” седи огромен клон, паднал от дървото отсреща. Клоните и листата са опасни, хлъзгаво е и предвид липсата на добро осветление в региона, е опасно за живота на жителите на града.


Статус: В процес
Подаден от: Гергана Алексиева

Присъединени: 2