Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2686

Паднало дърво

Начало
02.12.2023
ID:
2686

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Людмил Цонев

Място/адрес: Добрич, Дружба бл.29 вх. В

Описание: Паднало дърво върху гаражите намиращи се зад блок 29 вход В в квартал Дружба. Моля общината да вземе мерки по отстраняването му!


Статус: Приключен
Подаден от: Людмил Цонев

Оценка: 1 от 1 потребител