Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2689

Счупени клони на липите по ул. Райко Цончев, надвиснали върху жиците и тротоара

Начало
03.12.2023
ID:
2689

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Диана Чернееа

Място/адрес: Гр. Добрич, ул. Райко Цончев 7

Описание: На няколко липи клоните са не напълно счупени. Висят върху жиците и при по силен вятър могат да причинят значителни щети, както и да увредят преминаващи по тротоара. По улицата не са вдигнати счупените клони от бурята преди седмица. В основата на дърветата са.


Статус: В процес
Подаден от: Диана Чернееа

Присъединени: 0