Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2693

Несъбрани паднали счупени клони

Начало
04.12.2023
ID:
2693

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Теодора Костадинова

Място/адрес: ул. „Христо Смирненски“ 10, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Добър ден, моля, за информация кога ще бъдат събрани и извозени всички счупени и паднали клони от улица Христо Смирненски, тъй като вече втора седмица това не се случва. По цялата улица ( и не само по нея) има отчупени нападали клони, които няма кой да извози. Има и висящи, едва крепящи се за дърветата такива, които всеки момент може да паднат върху някой или нещо. Моля, за информация кога ще се случи извозването? Блгодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Теодора Костадинова

Оценка: 0 от 0 потребител