Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2701

Не светеща крушка от улично осветление пред блок ,намиращ се по ул'В.Търново"№%ново"

Начало
05.12.2023
ID:
2701

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Росен Димитров

Място/адрес: Добрич,ул.В.Търново 5

Описание: Уличната лампа пред блока,намиращ се по ул.Велико Търново №5 не свети от една семица.Моля да бъде отремонтирана възможно най-бързо,тъй като ранното мръкване затруднява предвижването в района още повече ,че и децата от Хуманитарна гимназия се отиват по това време. Поздрави Благодаря Статус: Приключен Оценка: 0 от 0 потребител ID2563 ot16.11.2023г. КАК ПРИКЛЮЧЕН СТАТУС НА СИГНАЛА,СЛЕД КАТО КРУШКАТА НЕ СВЕТИ И НИКОГА НЕ Е СВЕТВАЛА. МОЛЯ,ОПРАВЕЕТЕ Я ВЕДНАГА И НЕ ПИШЕТЕ ПРИКЛЮЧЕН СТАТУС.НЕ ЗНАЯ ДАЛИ ВАС ЛЪЖАТ ИЛИ ВИЕ ИСКАТЕ ДА ИЗЛЪЖЕТЕ НАС ЖИВУЩИТЕ. ОЧАКВАМ ПИСМЕН ОТГОВОР И НА ПОСОЧЕНИЯ И- МЕЙЛ.ПОЗДРАВИ


Статус: В процес
Подаден от: Росен Димитров

Присъединени: 0