Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2702

Жалба /Сигнал

Начало
05.12.2023
ID:
2702

Опасни висящи кабели

Подаден от: Ивелина Митева

Място/адрес: гр.Добрич ,жк."Балик",бл.№3,вх.А,ет.2,ап.5

Описание: ЖАЛБА До Кмета на община град Добрич от Ивелина Митева, живуща в гр.Добрич,жк."Балик",бл.№3,вх.А,ет.2 тел.0886657725,[email protected] Уважаеми г–н Кмете, Повод да адресирам настоящата жалба до Вас, е че служители на Община Добрич на 01.12.2023г.(петък)при ремонтни действия, взимат "гениалната и инженерна" мисъл и решение ,вместо да бъдат отстранени по някакъв начин подалите улични стълбове за осветление ,да опънат ел.кабел по стената на апартамента ми и най–фрапиращото е че са решили и за по сигурно ,да го прекарат и зад тръбите на климатика ми. С това им решение от постоянното търкане на ел. кабела в санираната част на жилището ми тя ще бъде повредена ,да неговорим за щетите ,които ще бъдат нанесени върху тръбите на климатика и ще доведат до повреда


Статус: В процес
Подаден от: Ивелина Митева

Присъединени: 0