Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 2704

Неработещо улично осветление

Начало
05.12.2023
ID:
2704

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Десислава Стефанова Ангелова

Място/адрес: град Добрич, жк"Добротица" пред бл.30 вх.Г

Описание: Уличното осветление пред бл.30 вх.Г на жк"Добротица" не работи. Кабелът е скъсан и цялото осветително тяло е паднало на земята.


Статус: В процес
Подаден от: Десислава Стефанова Ангелова

Присъединени: 0