Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2705

Належащо включване на улица "Даме Груев" в Капиталовата програма за 2024г.

Начало
06.12.2023
ID:
2705

Улична дупка

Подаден от: Явор Цветков

Място/адрес: ул. „Даме Груев“ 9, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Моля за спешно уреждане и ремонт на улица "Даме Груев". Улицата е връзка до държавни институции, магазини и до централната зона на града. Абсурдно е да има толкова разбита и неуредена улица в града!


Статус: Приключен
Подаден от: Явор Цветков

Оценка: 0 от 0 потребител