Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2709

Пропаднал път след полагане на тръби за мръсен канал!!!

Начало
07.12.2023
ID:
2709

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: Десислава Неделчева

Място/адрес: ул. „Господин Желязков“ 16, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: По цялата улица има пропадания, които правят опасно и невъзможно движението по улицата! Да се предприеме трайно решение на проблема, не просто да се насипва малко чакъл.


Статус: Приключен
Подаден от: Десислава Неделчева

Оценка: 1 от 1 потребител