Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2712

Неправилно паркиран автомобил от 2 години

Начало
07.12.2023
ID:
2712

Неправилно паркиране

Място/адрес: ЖК.Добротица Бл.21 до вход З на завоя в тревна площ

Описание: Автомобил Fiat Bravo с регистрационен номер ТХ2452ХВ е паркиран неправилно, върху тревна площ, на завой в между блоково пространство в близост до вх "З" на 21 блок на Добротица


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител