Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2718

Паднало дърво

Начало
08.12.2023
ID:
2718

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Ян

Място/адрес: ул.Оп.Дим.Ковачев бл.19 вх.А

Описание: Здравейте! Бях подала сигнал за паднало дърво пред блок 19 вход А на ул.Дим.Ковачев с номер 2662. Получих известие, че сигнала е със статус приключен и анкета за оценка. Тази вечер виждам, че дървото си е още там. Не знам как така приключихте сигнала след като дървото е там?


Статус: Приключен
Подаден от: Ян

Оценка: 1 от 1 потребител