Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2725

Пореден сигнал

Начало
10.12.2023
ID:
2725

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Марица“ 4А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пиша ви за пореден път за този автомобил, който редовно паркира на тротоара, явно не вземате мерки..Този път ако няма резултат и санкция, ще информирам лично кмета!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител