Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2726

Не изхвърлени клони

Начало
10.12.2023
ID:
2726

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Трендафил Трендафилов

Място/адрес: Ул.Георги Кирков 13"Г"

Описание: Не са изхвърлени клоните на отрязано паднало от бурята дърво.


Статус: Приключен
Подаден от: Трендафил Трендафилов

Оценка: 0 от 0 потребител