Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2729

Неработещо нощно осветление на улица Здравец

Начало
11.12.2023
ID:
2729

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Добромир Томов

Място/адрес: ул. „Здравец“ 2А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неработещо нощно осветлние по цялата улица здравец, засегнато е и осветлението на улица Силистра Н1. Осветлението не работи от над 2 седмици в резултат на бурите.


Статус: В процес
Подаден от: Добромир Томов

Присъединени: 0