Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Сигнал № 2735

Проблем със светофарна уредба

Начало
14.12.2023
ID:
2735

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Христина Господинова

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 59-А, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Има проблем с първият светофар при влизане в Добрич откъм Балчик. Първият светофар преди КАТ- зеленото свети не повечеот 5 секунди, за това време минават само 1-2 коли и става задръстване. Минавам по този маршрут всеки ден, днес за първи път е така.


Статус: В процес
Подаден от: Христина Господинова

Присъединени: 0